Ворк енд тревел 2017 в США – як поїхати та де зробити візу для студента? Найгостріше стоїть питання з візовою підтримкою, як не отримати відмову? Вперше звертаючись за візою або статусом F-1 в США, ви повинні довести, що ви можете оплатити ваш перший рік навчання та інші витрати без роботи в США. Кошти можуть включати позики, стипендії та ін. Після першого навчального року непередбачені фінансові труднощі можуть виправдати працевлаштування у приватного роботодавця з дозволу DSO.
Існують дві категорії виробничої практики по вашу майбутню спеціальність, які можуть передбачати працевлаштування. Як і більшість інших типів працевлаштування студентів, виробнича практика зазвичай не може бути дозволена до закінчення першого навчального року. (Винятком є деякі програми аспірантури.)
Перша категорія – “Навчально-виробнича практика” включає: практичні заняття в аудиторії і поза нею; добровільний практичний курс, який зараховується як окремий предмет; обов’язковий практичний курс, який вважається частиною предмета.
Друга категорія – “Професійно-виробнича практика” включає роботу на роботодавця за фахом до або після випуску. Як правило, професійно-виробничу практику проходять протягом року (або менше) після закінчення навчання. Наприклад, випускник факультету комп’ютерної інженерії може отримати дозвіл протягом року працювати в корпорації, що займається цим бізнесом, щоб більше дізнатися про свою професію. Ви повинні звернутися за чотири місяці (за три місяці до випуску) за дозволом на таку роботу. Практика повинна завершитися протягом чотирнадцяти місяців з моменту отримання диплома. Звернутися за дозволом на професійно-виробничу практику потрібно за чотири місяці до її початку (за три місяці до випуску). Ворк енд тревел 2017 програма, що вже розпочала свій набір для українських студентів в США стає все більше популярнішою сереж молоді. ВАсі хочуть навчатись та працювати в США та заробляти американські бакси. Ти студент та активна молода людина? Work and travel 2017 саме для тебе, не вагайся подавайся!
При крайній необхідності дозвіл на професійно-виробничу практику може бути дано на час літніх канікул або в інші терміни до закінчення навчального закладу. Однак час, який ви відпрацювали до отримання диплома, віднімається із загального терміну післядипломної практики. Студенти, які пройшли хоча б один рік навчально-виробничої практики, як правило, не мають права на професійно-виробничу практику. Студенти курсів англійської мови також не мають права на даний вид практики.
Робота на території коледжу та навчально-виробнича практика можуть бути дозволені Робота поза територією коледжу на приватного роботодавця у зв’язку з фінансовими труднощами і професійно-виробнича практика вимагають дозволу на формі 1-538 і потім окремого дозволу імміграційної служби. Заява в імміграційну службу про надання дозволу на роботу оформляється на анкеті 1-765 і відсилається з чеком на суму 70 дол. Разом з анкетою 1-538. Якщо ваш запит задоволений, імміграційна служба вишле вам ідентифікаційну картку з фотографією – “Дозвіл на роботу” (Employment Authorization Document – EAD).